Про проект

За 28 років роботи компанія MODUS встигла зарекомендувати себе як надійний постачальник високоякісної дверної фурнітури. З 2012 року компанія зайняла активну позицію в розвитку українського предметного дизайну і організувала перший в Україні конкурс по створенні дизайну дверної ручки.

Нам вдалося залучити провідного італійського постачальника, компанію Linea Cali до співпраці, саме з цього почалася історія конкурсу, який вже сьогодні має ім'я Maniglia Nuova (з італ. нова дверна ручка).

За 10 років вдалося досягти впровадження у виробництво більше 20-ти моделей ручок, розроблених українськими дизайнерами. Всі моделі представлені в асортименті компанії Linea Cali, увійшли до каталогу і популяризували імена авторів не тільки в Україні, а і у всьому світі.

У 2014 році компанія MODUS спільно з українським виробниками дверей запустила Всеукраїнський проект по розробці дизайну двері - Ukrainian Wood Fashion, що в перекладі звучить як - українська дверна мода. Мета проекту - створення унікального дизайну двері, який стане частиною інтер'єру, дасть можливість креативним особистостям втілити свої ідеї в життя.